Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zrobić najlepsze pierwsze wrażenie? Są różnorakie sposoby, natomiast jeden z nich jest świetny w każdej sytuacji

W jaki sposób szybko, rzeczowo i w pełni profesjonalnie przedstawić własną osobę w roli specjalisty w konkretnej dziedzinie? Istnieje na to wiele metod. Można zacząć dyskutować na wiele tematów z naszej dziedziny, pokazać jak wiele wiemy. Pytanie tylko, czy wszyscy będą chcieli tego słuchać oraz czy w trakcie tego typu wywodu nie palniemy jakiejś głupoty. Wychodzi na to jednak, że istnieje łatwiejszy sposób.


Mogą to być choćby wizytówki. Mały format, dobre wykonanie i jedynie najbardziej ważne fakty - to klucz do najlepszego pierwszego wrażenia.

Kiedy przekonasz się, że znajdujący się w tym serwisie post jest godny uwagi, kliknij tutaj, a przeczytasz więcej ruda śląska wywóz śmieci tego typu tekstów!

Nieprzypadkowo mawia się, że pierwsze wrażenie posiada duże znaczenie. Tak właśnie jest, tym bardziej, kiedy mówimy o biznesie. Nawet jeżeli nie mamy z kimś spotkania cały czas powinniśmy mieć przy sobie wizytówki. To pewność, że jeśli spotkamy kogoś z kim możliwa jest owocna współpraca, to można zostawić własną wizytówkę. Jest wtedy spora szansa, iż ktoś skontaktuje się z nami za jakiś czas.

wręczanie wizytówki z wizytownika
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Żeby jednak tak się stało, wizytówka powinna być przygotowana dosyć profesjonalnie. Przede wszystkim nie może znajdować się na niej za dużo informacji. Wizytówka nie jest książką do czytania, to skrócona wersja podstawowych informacji, które są zachęcające z punktu widzenia osoby, które chciałby się z nami skontaktować. Czyli ważne, aby był na niej numer telefonu, e-mail, adres naszej strony internetowej. Wyróżnić trzeba natomiast nasze imię jak i nazwisko, oraz stanowisko, które zajmujemy. To najważniejsze detale pozwalające, by konkretna osoba miała o nas konkretne zdanie, jednak będzie ono z pewnością lepsze, jak wizytówka będzie prezentowała się naprawdę solidnie - znacznie więcej przeczytasz na www.

Czy podnoszony wątek bardzo Ci się spodobał? Jeśli tak, to pójdź dalej (https://super-edu.pl/korepetycje/jezyk-niemiecki/wroclaw) oraz przeczytaj informacje, w które bogaty jest odmienny portal.

Poza małą ilością niezbędnych informacji istotne jest, żeby wizytówka zrobiona została z jak najlepszych materiałów. Nie musi być najdroższa, ale powinna prezentować sobą pewną wartość.


Nie może być jak ulotka, bo nikt nie potraktuje jej poważnie. Musi być bardzo profesjonalnie zaprojektowana, a później wydrukowana gdzieś w specjalistycznej firmie. Taki druk wizytówek jest bardzo ważny, ponieważ od tego jak będą wydrukowane również bardzo wiele zależy. Projekt jest ważny, ale tak samo trzeba powiedzieć ostatecznego wykonania.