Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Czy internet to wyłącznie zabawka?

Powszechnie przez jednostki mniej zorientowane w zaawansowanych technologiach net traktowany bywa jako igraszka dla młodzi. Jakiś czas temu wręcz negatywny obraz internauty wykorzystano w politycznej walce. Ostatnimi czasy jednak ta opinia odchodzi do przeszłości. Wykorzystanie tego medium staje się coraz to w wyższym stopniu poważne. Naturalnie nie są to jedyne dane których poszukujemy. Poszukuje się też odpowiedzi na pytania o hodowlę zwierząt ale także informacje o medykamentach jak też metodach leczenia.


dokument
Author: Pacific Southwest Region
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko poszukiwane w sieci są rzeczowe informacje, na przykład jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku - kontynuuj.

Korci Cię, by napisać szczerą ocenę pod przeczytanym tekstem? Miej na uwadze to, że nawet krótki komentarz spod linku zostanie przez nas przejrzany z przyjemnością.

O wadach a także zaletach tego, iż studenci jako podstawowe źródło informacji wykorzystują właśnie sieć napisano opasłe tomy. Zarówno terapia z pomocą komputera jak także bezkrytyczne ufanie internetowej encyklopedii to zjawiska dyskusyjne, jednak jeśli nie jest to wyłączne źródło wiedzy, to wszystko w porządku. Sieć internetowa jest rewelacyjnym miejscem jeżeli poszukujemy nie tyle wiadomości lecz wzorów dokumentów (dzięki temu nie koniecznie musimy skorzystać z usług prawnika). W przypadku prostych, niekonfliktowych spraw pracobiorca który potrzebuje samodzielnie unieważnić umowę, wystarczy iż wpisze w wyszukiwarkę wyrażenie: wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika wzór, ciekawostka a odnajdzie wiele odnośników do stron z podobnymi pismami.Rolę internetu w życiu dorosłych próbują szerzyć wśród seniorów gminy. W każdej większej bibliotece gminnej organizuje się szkolenia komputerowe dla seniorów. Mają one nie tylko pomóc im znaleźć tak proste informacje jak odprawa emerytalna tutaj ale również oswoić ich z nowoczesną technologią zapobiegając w tenże sposób wykluczeniu społecznemu. Naturalnie nie oznacza to, że dojrzały człowiek nie użytkuje netu do zabawy, nie różnie się tutaj niczym od swych dzieci bądź wnuków. Jeśli widać jakiekolwiek różnice to w jakości rozrywki.

Jeśli chcesz zgłębić dokładniej informacje na publikowany temat, to sprawdź tutaj praktyczne wskazówki (http://www.kamieniarstwo.pl/strona-glowna/), zawierające dodatkowe newsy.

Seniorzy częściej używają technologii jako narzędzia, dla młodszych osób zaś rozrywka internetowa ma znaczenie głębsze (gry, fora internetowe (itp.), jest również o wiele bardziej częścią codziennego życia (banki internetowe, praca przez internet).