Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

A czy to się opłaca?

Faktoring. Usługa mało jeszcze powszechna w Polsce, acz coraz bardziej doceniana przez przedsiębiorców. Faktoring to głównie zapewnienie dużej ilości gotówki w szybkim czasie i bez zbędnych formalności, więc sposób działania posiada coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim, daje przedsiębiorstwom środki potrzebne do ich funkcjonowania.
Dotychczasowa historia wskazuje, że faktoring () rewelacyjnie się odnajduje i w czasach gdy firmy prosperują
finanse
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
jak należy, gdy istnieje konieczność zapewnienia szybkiego zastrzyku gotówki, który umożliwia szybkie wsparcie dynamicznego wzrostu firmy - jak i w sytuacjach gdy firmom powodzi się nieco gorzej. Wielką zaletą jest, iż faktoring to z założenia usługa dopasowywana do konkretnej sytuacji firmy, specyfiki jej działania, z tego względu łatwiej można reagować na te sytuacje. Kiedy większość instytucji finansowych zaczyna reagować dosyć niespokojnie, firma faktoringowa z powodu, że bazuje w swoim finansowaniu na należnościach, może pozwolić sobie na większą elastyczność w działaniu, większą sprawność, zwłaszcza w cięższych okresach. Klienci korzystający z faktoringu o wiele lepiej radzą sobie z zawirowaniami na rynku.
Faktoring w kraju jest coraz bardziej popularny, jednak w porównaniu z rynkami bardziej rozwiniętymi, takimi jak Niemcy mimo wszystko mamy dużo do nadrobienia.
finanse
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Na przykład we Francji firm, które wdrożyły usługi faktoringu istnieje około 50 tys, zaś w Polsce jest to ok 6 tys. To przykład na to, jak dobrze sprawdza się to narzędzie zarówno w skali światowej, jak i na polskiej arenie. Wiele branż w Polsce radzi sobie trochę gorzej - faktoring wychodzi naprzeciw tym potrzebom, niełatwym czasom i ewidentnie widać, że pomaga.

Przeważnie z pewną nieufnością podchodzimy do innowacyjnych przedsięwzięć i rozwiązań. Jednak szybko okazuje się, że nie taki diabeł straszny... Jeszcze nie tak dawno nie wszystkim było bliskie pojęcie SEPA - . Dziś to standard. Przesyłanie pieniędzy pomiędzy rachunkami banków w obrębie Unii Europejskiej nie może być prostsze. Zainteresujmy się więc tymi pojęciami, gdyż przynieść nam mogą tylko korzyści.