Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie biustu tkanki tłuszczowej

Powiększanie piersi tłuszczową tkanką stanowi alternatywę dla silikonowych implantów. To metoda powiększenia biustu, która cechuje się mniejszą ingerencją w ciało kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie biustu. Niestety, choć znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo jak też skuteczność powiększania biustu tą metodą, niemożliwe jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego pozytywy są wystarczające, ażeby zapomnieć o ryzyku, jakie niesie ze sobą zabieg.


zabieg, operacja
Author: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Source: http://www.flickr.com
Przeszczep tłuszczu do biustu, nazwany także lipoiniekcją, polega na pobraniu za pomocą stosowanych do liposukcji igieł jak też strzykawek tkanki tłuszczowej z miejsc, w jakich występuje ona w nadmiarze, na przykład z brzucha czy bocznej powierzchni ud (względnie liposukcja twarzy). W następnej kolejności, po odpowiednim przygotowaniu tkanka tłuszczowa wstrzyknięta zostaje w wybrane okolice ciała.

Jeśli chciałbyś przekazać jakiejś osobie informacje na przedstawiany temat, to kliknij na link i poczytaj więcej (https://okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-operacyjne/chirurgia-refrakcyjna/laserowa-korekcja-wzroku/) odnoszące się do tego zagadnienia - zapewne go zainteresują.

Przeważnie przeszczep tkanki tłuszczowej wykorzystuje się do uwydatnienia ust lub wypełniania głębszych bruzd na buzi. Ilość wszczepianej tkanki jest wtedy nieduża, wynosi do kilkudziesięciu cm³. Skutki operacji nie są stałe – na ogół część tkanki tłuszczowej wchłania się po upływie pół roku.

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową miało swoje początki w 80-tych latach. Metoda ta jednak od razu zdobyła grono adwersarzy, zwracających uwagę na możliwość tworzenia się w piersiach torbieli oraz blizn tkankowych. Okazało się także, że na poziomie badań profilaktycznych rozróżnienie zwapnień wywołanych nowotworem piersi a także przeszczepem tkanki tłuszczowej jest nadzwyczaj trudne.

Czy szukasz teraz czegoś ciekawego? Jeżeli tak, to zerknij na stronę (https://a2clinic.pl/stomatologia/implantologia/), która na pewno wyda się Tobie ekscytująca. Odnosi się ona do zbliżonej tematyki.

Rozwój oprzyrządowania stosowanego w diagnostyce nowotworu piersi, zwłaszcza powstanie aparatów do cyfrowej mammografii, umożliwia aktualnie lepsze rozróżnienie pomiędzy łagodnymi jak też złośliwymi zmianami w piersiach.


piersi, biust
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Ponadto, ulepszeniu uległy również techniki chirurgiczne stosowane w przeszczepach tkanki tłuszczowej, zapewniając uzyskanie lepszych efektów. Obecnie nie mamy dostatecznie jasnych przesłanek, ażeby potwierdzić bezpieczeństwo zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej. Z pewnością operacyjne powiększanie biustu z wykorzystaniem silikonowych protez będzie zabiegiem bardziej inwazyjnym niż lipoiniekcja. Jeśli idzie o przeszczep tłuszczu do biustu cena nie jest mała. Przeszczep tkanki tłuszczowej do biustu pozwala na powiększenie biustu maksymalnie o 1 rozmiar miseczki biustonosza.