Czym jest e papieros? Zobacz bezwzględnie!

Coraz częściej w użytku są e papierosy sklep internetowy czy sklep stacjonarny z tego rodzaju oprzyrządowaniem jest w każdym dużym mieście. W jaki sposób działa taki elektroniczny papieros? To oprzyrządowanie zasilane baterią dające wrażenie przybliżone do palenia klasycznego papierosa. Papieros elektroniczny zmienia roztwór inhalacyjny na aerozol, który wypuszcza palacz.


Jak wygląda e papieros? Współczesne e papierosy sklep internetowy w każdym sklepie w swojej ofercie posiada różnorodne modele, które różnią się konstrukcją - e papierosów w sklepie internetowym. Często przypominają gruby długopis. Ogólnodostępne są typy, które mogą przypominać np. cygaro. Często papieros - maszynki do papierosów elektroniczny zbudowany jest z trzech elementów. Jest to dla przykładu wersja gdzie zbiornik na liquid, grzałka do e papierosa i źródło zasilania, którym jest często zasobnik energii. To narzędzie zasilanie, ponieważ to sprzęt elektroniczny. Inne typy mają zamontowany kartridż i atomizer w jedną całość. Oczywiście każdy e papieros w swojej formie zawiera generator (generator ozonu) zasilania.

e papierosy
Author: Terry Ozon
Source: http://www.flickr.com

Jak działa papieros elektroniczny? Główny celem tego urządzenia jest nagrzanie płynu, który w swym składzie ma nikotynę. Grzałka do e papierosa (www.sklep.epapierosy-asumpt.pl/home/46-grzalka-innokin-12.html) doprowadza płyn do temperatury, która powoduje, że nikotyna przeobraża się w lotną recepturę.

Taki sposób powoduje, że taka postać nikotyny jest inhalowana przez palacza. E papieros to sprzęt, w którym nie ma do spalania, a to powoduje, że nie wytwarza się charakterystyczny aromat. Dodatkowo wydziela się mniej substancji ubocznych niż przy spalaniu klasycznego papierosa. W punktach handlowych osiągalne są nie tylko pełne komplety, ale także odrębne części które można wymienić np. grzałka do e papierosa. Oczywiście jak większość sprzętów elektroniczny papieros posiada swoich zwolenników i oponentów.