Gdy przybywa jesień przyda się lampa na niepogodę

Każdy dobrze wie, że o wiele fajniej się czujemy, gdy jest ciepło i grzeje słoneczko niż wtedy, kiedy pada deszcz i za oknem jest chłodno i ciemno. Dlatego w czasie jesieni i zimy wyjeżdżamy na wczasy do ciepłych krajów. Jednak nie zawsze mamy na to pieniądze. Sporo osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, by trochę się pobudzić i poczuć lepiej. Fototerapia, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie tylko sezonowej chandry, ale też stanów depresyjnych.
zima
Author: Kabelleger
Source: http://www.flickr.com
Z tego powodu sporo osób inwestuje w lampa antydepresyjna. Taka lampa daje możliwość robienia sobie regularnych sesji doświetlających, które mają świetny wpływ na samopoczucie osoby poddającej się takiemu zabiegowi. Lampy te są ogólnodostępne. Ale kupując lampę dobrze upewnić się, czy lampy tej firmy mają certyfikaty medyczne i zostały wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych. Światło wspiera zwalczanie depresji. Pojawiająca się jesienią chandra, przewlekłe stany znużenia, ogólna apatia, kłopoty z zasypianiem, obniżenie aktywności psycho-fizycznej, wszystkie te zachowania mogą być związane z brakiem słońca.

Słońce to siła do działania. Zresztą nie trzeba robić tu żadnego doświadczenia naukowego, wystarczy, że przypomnimy sobie jak wstaje nam się z łóżka, gdy za oknem świeci słońce i jak to jest w chwili, gdy za oknem jest szaruga. Różnica jest zauważalna gołym okiem i sami doskonale wiemy jakie mamy odczucia w obu przypadkach (Zdobądź więcej info na depresjasezonowa.pl). Dlatego gdy brak słońca za oknem dobrze zainwestować w lampa antydepresyjna. Wiele osób z jesiennej chandry wpada w coraz gorszy stan emocjonalny. Kondycja psychiczna popada w ruinę, bo nie trudno widzieć same wady, kiedy brak właściwej dawki światła. Dlatego zamiast pogrążać się jeszcze bardziej, lepiej ogarnąć sobie źródło światła, właśnie ze wsparciem lampy antydepresyjnej.
zła pogoda
Author: Christian Heindel
Source: http://www.flickr.com
Lampa ta pozwala na dostarczenie nam takiej dawki światła jakiej będziemy potrzebowali. Taka fototerapia to idealna opcja dla każdego z członków rodziny. Wystarczy dwa razy każdego dnia przez kilka lub kilkanaście minut posiedzieć przy takiej lampie i człowiek czuje się o wiele lepiej. Znikają wszystkie dziwne myśli i mamy ochotę żyć. Spora część osób nie była w stanie uwierzyć, że taka w sumie niczym nie wyróżniająca się lampa może tak wiele dobrego zdziałać, ale sami po kilku seansach potwierdzili, że to inwestycja, która zwróci się z nawiązką. Wszyscy przecież doskonale wiemy, że zdrowie nie ma żadnej ceny.