Jakim sposobem wybielić ząbki w domku?

Jak wybielić ząbki w domku? Co zrobić, by przywrócić zębom dawną biel?


Przyczyn, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest bez liku. Palenie papierosów, picie kawy, herbatki i czerwonego wina i stosowanie poniektórych lekarstw, to wszystko pozostawia na zębach trwały ślad.
wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com


warzywa
Author: judywitts
Source: http://www.flickr.com


Nie musimy iść do dentysty i poddawać się kosztownym zabiegom . Starczy parę domowych metod, by móc radować się śnieżnobiałym uśmiechem na co dzień. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotny i ładny jest zdrowy uśmiech. Radzimy, jakie są najskuteczniejsze sposoby domowe na rozjaśnienie zębów. Zacznij od właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Szczotkuj ząbki rano i wieczorową porą. Nim przystąpisz do stosowania domowych metod wybielających zęby, umów się z dentystą na eliminację nazębnego kamienia. Dopiero tak przygotowane zęby mogą być poddane procesom wybielania. Podstawowe znaczenie ma Wybór właściwej pasty do ząbków o własnościach wybielających, ale o małym współczynniku ścieralności. Istnieje przekonanie, iż pasty wybielającej możemy używać wyłącznie naprzemiennie ze zwykłą. Nie jest to prawda. Dobrze dobrana pasta wybielająca nadaje się do powszedniego użycia i może być też wykorzystywana nawet w wypadku wrażliwych ząbków. Chcąc uzyskać znakomite rezultaty, nie można zapomnieć o systematycznym używaniu płynu do płukania jamy ustnej o własnościach wybielających. Dobre preparaty wybielające ząbki oferuje Biała Perła opinie możesz sprawdzić w internecie.
Kolejną metodą, jaką można stosować, chcąc uzyskać śnieżnobiały uśmiech, jest zastosowanie przeźroczystych pasków nasączonych wybielającym żelem. Przykleja się je do ząbków w górnej a także dolnej szczęce 2 razy dziennie oraz zostawia na 30 minut.