Metody na pozbycie się nadmiaru tkanki tłusczowej

Nadmiar tłuszczowej tkankij jest częstym problem. Dlatego proponowane są różne formy jej niwelowania za pomocą medycyny estetycznej. Nowoczesne zabiegi pozwalają na modelowanie ciała przez likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich okolic ciała jak brzuch, uda, biodra, pośladki, kolana, ramiona oraz podbródek.


Jednym ze sposobów usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.


lipoline.pl/
Author: Fotolia
Source: Fotolia


tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com


Klasyczna liposukcja polegająca na odsysaniu tłuszczu poprzez nacięcia na skórze przeprowadzana jest przez chirurga oraz najczęściej wymaga ogólnego znieczulenia, z tego powodu do zabiegu kwalifikują się jedynie osoby o dobrym zdrowiu. Jeżeli interesuje kogoś zbieg taki jak liposukcja Kraków to miasto, w jakim bez trudu znajdziemy klinikę, w której można umówić się na konsultację do zabiegu. Należy jednak pamiętać, iż ten zabieg zaleca się osobom o normalnej wadze, z elastyczną oraz jędrną skórą, u jakich nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest jedynie w konkretnych okolicach ciała. Warto wiedzieć, że nowoczesna medycyna estetyczna oferuje również inne odmiany liposukcji - liposukcja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja infradźwiękowa - takie zabiegi są mniej inwazyjne, a co za tym idzie są w dużo mniejszym stopniu obarczone ryzykiem niepożądanych skutków - Lipoline medycyna estetyczna.




ogromną popularnością cieszy się w ostatnim czasie lipofiling, inaczej lipotransfer.


To metoda, która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z danej partii ciała i następnie przeszczepienie pobranego tłuszczu w miejsce dotknięte problemem nieubytku, w ten sposób osiąga się atrakcyjną objętość pośladków czy piersi, wypełnia zmarszczki, poprawia owal twarzy, powiększa usta - w zależności od oczekiwań pacjenta. To rewelacyjna alternatywa dla sztucznych implantów i wypełniaczy, dlatego jeżeli interesuje kogoś właśnie lipofiling Kraków podpowiadamy, że również jest to miasto, które zasługuje na uwagę.