Operacje plastyczne, które przeprowadza klinika medycyny estetycznej

Popyt na kosztowne usługi chirurgów plastycznych rośnie bez ustanku, bo ładna twarz, bądź zgrabna figura stały się takim samym fragmentem dobrego stylu jak gustowna suknia, garnitur, czy biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się panie, które potrzebują udoskonalić nie tylko własny wygląd, ale też jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na śmiałe życiowe wyzwania.

operacje plastyczne
Author: Rafael Antonio
Source: http://www.flickr.com
Są dwie przyczyny, dla jakich decydują się na zabiegi plastyczne, które robi klinika w Polanicy Zdrój. Po pierwsze, zabieg często jest nieodzowny, ażeby powrócić do zwyczajnego życia po wypadku, nietrafionej operacji, albo w sytuacji wad wrodzonych. Drugą przyczyną jest wzgląd estetyczny, tak samo ważny w życiu każdego człowieka. Aprobata sylwetki, dzięki niewielkim poprawkom, umożliwia odkryć radość życia.

Źródło artykułu - chirurgia plastyczna polanica

Klinika (optegra.com.pl) w Polanicy Zdrój jest słynnym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Każdego roku realizuje się w tym miejscu parę tysięcy operacji z obszaru chirurgii plastycznej. Blok operacyjny wyposażony jest w doskonały sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno śledzący. W klinice pracuje wysoko wykwalifikowany personel medyczny dla których praca w tej dziedzinie medycyny to duża przyjemność.

operacje plastyczne
Author: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Source: http://www.flickr.com
Jednym z częściej wybieranych operacji, które realizuje klinika psychiatrii wrocław w Polanicy Zdrój jest plastyka brzucha, na którą decydują się panie po ciąży. Polega na tym, że wzmacnia się napięcie powłok i powięzi brzucha, a nadwyżka skóry zostaje usunięty. Tak samo popularne jest powiększanie biustu, w trakcie którego pod mięśniami piersiowymi są lokowane wkładki silikonowe. Kobiety w podeszłym wieku, u których widać procesy starzenia, decydują się także na lifting. Jest to operacja, która polega na naciągnięciu skóry policzków i szyi w ten sposób, żeby w efekcie tkanki po ich podniesieniu powróciły w miejsca, w których znajdują się u ludzi młodszych. Modna jest też plastyka nosa, która ma na celu jego zmniejszenie, lub likwidacja garbu.

Medycyna estetyczna dostarcza ogromne potencjały poprawienia mankamentów urody, niemniej trzeba pamiętać, aby zachować dystans w korygowaniu natury.