Jakimi metodami kobiety dbają o wygląd, do czego się przy tym wykorzystuje nowoczesne lasery.

Kobiety w trosce o swoją urodę i wygląd przeprowadzają liczne kosmetyczne zabiegi, a jednym z najbardziej popularnych jest pozbywanie się włosów z widocznych części ciała.
Omega-3
Author: Wilfredo Rodríguez
Source: http://www.flickr.com


Taką depilację wykonać można na wiele różnych sposobów, zarówno samemu w domu jak i w gabinecie kosmetycznym. Środki domowe to w pierwszej kolejności maszynka do golenia, różnego rodzaju elektryczne depilatory, a także woski i plastry. W zależności od metody zabiegi te będą miały większą lub mniejszą skuteczność, lecz po upływie jakiegoś czasu i tak zaczną odrastać. Bardzo skuteczna i dająca doskonałe efekty jest depilacja Katowice laserem. Zabieg laserem można wykonać w większości kosmetycznych salonów, a wygląda on tak, że za pomocą promieni niszczy się całą cebulkę z włosem. Daje to trwałe efekty, gdyż po czymś takim włos już może już dalej rosnąć.


Innym wykorzystaniem nowoczesnych laserów jest eliminowanie rozmaitych przebarwień, blizn i tatuaży. Różnego rodzaju skórne zmiany czy głęboko wprowadzony barwnik mają dużą trwałość i za pomocą zwykłych metod bardzo ciężkie do wyeliminowania. Jeszcze niedawno osoby chcące się pozbyć przykładowo tatuażu decydowały się nawet na zabieg jego chirurgicznego usunięcia, po czym zostawały niezbyt ładne blizny. Obecnie usuwanie tatuażu Katowice za pomocą lasera jest metodą bezpieczną, a równocześnie dającą świetne efekty.
Promienie światła o odpowiednich parametrach rozbijają cząsteczki barwnika, dzięki czemu mogą być one potem usunięte z organizmu. W przypadku dużych tatuaży cały proces będzie wymagał nawet powyżej dziesięciu wizyt, ale daje dużą skuteczność.