Niejedna dama wie, co to za ból, kiedy wkłada niewygodne, ale zjawiskowe, szpilki - trzeba wówczas wiedzieć, jak ulżyć sobie w cierpieniu

Dla rewelacyjnego wyglądu kobieta jest w stanie poświęcić doprawdy wiele. Dawniej przywdziewała gorset, a teraz - szpilki. Zazwyczaj po długim dniu w butach na obcasach możemy nabawić się pęcherzy.
Zatem trzeba wiedzieć, jak je szybko zwalczać.


plaster
Author: Denis Vahrushev
Source: http://www.flickr.com


Niekiedy zdarzają się takie sytuacje, gdy przez niewygodne buty tworzą się nam na nogach pęcherze lub odciski. Jest to niebywale irytujące, ponieważ sprawia ból. Niestety następnego dnia normalnie musimy wstać do pracy oraz podołać wszelkich zadaniom. Jak zatem poradzić sobie z odciskiem? Należy nabyć najlepszy plaster - sprawdź to -. Przezorna dama powinna mieć go stale przy sobie - tak na wszelki wypadek. Przyklejenie niewielkiego plasterka zapewnia natychmiastową ulgę. Rana szybciej się goi i kolejnego dnia niemal nie odczuwamy już żadnego bólu. Należy kupować takie plastry (http://medycynanaturalna.pl/g,8-plastry_oczyszczajace,1), które są badane dermatologicznie. Szczególnie chodzi o klej, który przecież bezpośrednio dotyka skóry. Nie powinien on wywoływać żadnych reakcji alergicznych. Część z opatrunkiem jest zazwyczaj nasączona kwasem salicylowym, który przyspiesza gojenie się rany. Ma on wpływ również na zmiękczenie naskórka oraz złuszczenie zrogowaciałej skóry. Plastry są oczywiście jednorazowe. Jednakże, powinniśmy nabywać takie, które będą wodoodporne, gdyż trzymają się one na nodze przez cały dzień.
I jeżeli intensywnie ćwiczymy i mocno się pocimy lub chodzimy na basen - odporne na wodę plastry również będą wówczas najlepszym zakupem. Z pewnością nie będziemy żałować swej decyzji.